Riflessi Sünger Desen Boyası

Damasko desenli kumaşlardan esinlenerek yapılmıştır. İki farklı malzemenin uygulanması ve bunun sonucunda açık-koyu, parlak-mat efektler elde edilebilen bir dekorasyon sistemidir. Yıkanabilir, antistatiktir ve uygulanırken kullanılan aparatlara göre istenilen desen verilebilir.

Metallizato Metalik Efektli Boya

Sim Base malzemesinin üzerine spatula,mala veya sünger mala ile, seçilen renkte uygulanarak, metalik efektler elde edilen ama efektlerin, en altta kalan rengi ön plana çıkardığı çok renkli bir iç cephe malzemesidir. Transparent özelliği sebebiyle alttaki malzemeyle çok farklı bir uyum göstermektedir. Silinebilen, nefes alan ve tüketimi çok az olan bir malzemedir.

Choreme Coat Krom Efektli Boya

Sim Base malzemesinin üzerine spatula,mala veya sünger ile, seçilen renkte uygulanarak,doğal krom efekti elde edilen ama efektlerin, en altta kalan rengi ön plana çıkardığı çok renkli bir iç cephe malzemesidir. Transparent özelliği sebebiyle alttaki malzemeyle çok farklı bir uyum göstermektedir. Silinebilen, nefes alan ve tüketimi çok az olan bir malzemedir.

Mina Sim ve Sedef Desenli Boya

Simbase malzemesinin üzerine uygulanması ve bunun sonucunda açık-koyu,sedef-sim ve parlak-mat efektler elde edilebilen bir boya sistemidir. Mina damasko desenli kumaşlardan esinlenerek yapılmıştır ve uygularken kullanılan alete göre istenilen desen verilebilir. Silinebilen, nefes alan ve uzun ömürlü bir malzemedir.

Bonus William Hill
Bonus Ladbrokes